Özel yazılım geliştirme

Kullanıma hazır yazılımların karşılayamadığı işletmenizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için ısmarlama yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

Sosyal ağları, işe alım platformlarını, faturalama ve planlama sistemlerini, bankacılık çözümlerini, e-Öğrenim uygulamalarını belirliyor, tasarlıyor, oluşturuyor ve sürdürüyoruz. Siz isteyin, biz inşa edelim.

Özel geliştirme

İş gereksinimleri sürekli gelişiyor, bu nedenle bu doğal rota değişikliklerini desteklemek ve teşvik etmek için çevik bir yaklaşım kullanıyoruz.

Gereksinimleri Toplamak

We will work with you to blueprint a system that can be built efficiently to meet your needs. The idea is to help you define a minimal viable product—the first usable form of your application.

Zaman ve Maliyet Tahmini

Yeni başvurunuz için zaman ve fiyat tahmini, her hikaye için tahminlere dayanmaktadır. Hepsini özetlemek bize tahmini tamamlanma tarihini verir. Hikayeler herhangi bir zamanda eklenebilir veya değiştirilebilir.

İş Planına Görevler Ekleme

Before development starts, all user stories are added to the product backlog – a list of requirements for a product. Features, bug fixes, all the things needed to successfully deliver a viable product.

Uzun Vadeli Sprint

Bir sprint (veya yineleme), geliştirmenin temel birimidir. Genellikle bir veya iki hafta sürer ve sabit sayıda birikim öğesi uygulamayı hedefler. Her sprintin amacı, entegre ve potansiyel olarak sevk edilebilir bir sisteme sahip olmaktır.

Yinelenme

Bir sprintin sonunda, ekip, öğrenilen dersleri açıklamak ve ilerlemeyi kontrol etmek için sprinti inceler. Bir sonraki sprint için yeni bir iş planı seçilir ve ürün piyasaya hazır olana kadar çalışma devam eder.

Sonuç

Bu süreç, nihai ürünün kalitesini artırır, değişikliklerle baş eder, bunlara çok fazla zaman harcamadan daha iyi tahminler sağlar ve proje takvimi ve durumu üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Hayallerinizi Birlikte Geliştirelim

Sırada Neler Olduğunu Görmeye Hazır mısınız?

Siz Adlandırın, Biz İnşa Edelim.

Bir Teklif AlBir Teklif Al