Özel UI / UX Geliştirme Hizmetleri

Başarılı bir uygulama geliştirmenin anahtarı, kullanıcılarınızın talep ettiği işlevselliği, kullanımı olabildiğince basit hale getiren sezgisel bir tasarım ve deneyimle birleştirmektir. Artapot'un özel UI / UX tasarım uzmanları, hem kullanıcılarını tatmin eden hem de özel iş ve endüstri gereksinimlerinizi karşılayan bir mobil, masaüstü veya web uygulaması tasarlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışacaktır.

  • Dönüşüm Oranı Optimizasyonu ve Kullanıcı Deneyimleri Çözümleri
  • Kullanılabilirlik Test Çözümleri
  • Mobil UI / UX Geliştirme Hizmetleri
  • Kullanıcı Arayüzü Tasarım Hizmetleri
  • Bilgi Mimarisi Planlama ve Wireframe Geliştirme
Kullanıcı Odağı

Kullanıcı Odaklı Yazılımlar

Dikkatlice geliştirilmiş bir kullanıcı deneyimi, bir uygulamanın başarısı için önemlidir. Amacınız, ziyaretçilerinizi ticari uygulamanızda tutmak veya çalışanlarınız için kurumsal bir platformda sorunsuz ve tutarlı bir iş akışı sağlamak olsun, basit ve sağlam bilgi mimarisi oluşturuyoruz.

Verimli kullanılabilirlik testi, tamamen işlevsel bir kullanıcı ara yüzü ve deneyimi sağlamanın temel taşıdır. UI ve GUI test metodolojimiz, öğe işlevselliğini, gezinme kolaylığını, kullanıcı etkileşim sürelerini, bilgi akışını, farklı ortamlar ve uygulamalar arasında tutarlılığı ve daha fazlasını optimize etmek için tasarlanmıştır.

Front-End Programlama

Planlama ve Wireframe Geliştirme

Kullanıcı dostu bir tasarım ve arayüz oluşturmak, kullanıcıları tatmin eden ve performans hedeflerini karşılayan bir Bilgi Mimarisi (IA) için zemin hazırlayarak, birincil iş hedeflerini ve KPI’ları tanımlamakla başlar.

Tasarladığımız çarpıcı uygulama arayüzleri, front-end geliştirme uzmanlarımız tarafından, temel front-end dillerdeki (HTML5, CSS, JavaScript) ve jQuery, AngularJS, Node.js ve Bootstrap gibi çerçeveler ile  hayata geçiriliyor.

Hayallerinizdeki Tasarımlara Ulaşın

İhtiyaç duyduğunuz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için formumuzu doldurunuz.